Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19963
Stary 22.12.2010, 17:34
rafil napisał(a):Wyświetl post
Działa Wam Skype?
Bez problemu

E: i chyba juz przestalo dzialac...
Ostatnio edytowane przez mic : 22.12.2010 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując