|
W tym klubie nic mnie już nie zdziwi , czy Pawełek jest takim wirtuozem ? Raczej nie , ale przecież lepiej mieć znanego diabła przed rundą wiosenną niż jakiś eksperyment z Bałkanów taki Antalović , bo o naszym Jovaniciu to za bardzo nic nie wiemy czy jest dobry, bo najpierw grał z Litwinami i mu się po prostu nudziło ,a potem z Azerami gdzie defensywa była jak ser szwajcarski ...
|