Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37373
Stary 22.12.2010, 16:57
W tym klubie nic mnie już nie zdziwi , czy Pawełek jest takim wirtuozem ? Raczej nie , ale przecież lepiej mieć znanego diabła przed rundą wiosenną niż jakiś eksperyment z Bałkanów taki Antalović , bo o naszym Jovaniciu to za bardzo nic nie wiemy czy jest dobry, bo najpierw grał z Litwinami i mu się po prostu nudziło ,a potem z Azerami gdzie defensywa była jak ser szwajcarski ...
Odpowiedz cytując