Spojrzcie z kim my gramy w przyszlym roku

...to jest dopiero kabaret(cytujac "klasyka"). Praktycznie caly rok 2011, to powinny byc potyczki z potegami swiatowymi i solidnymi europejskimi druzynami, czyli Anglia, Niemcy, Wloch, Francja, rewanz z Hiszpania, Rosja, Holandia. Musi nastapic w koncu weryfikacji tego, jak pracowal Smuda, jaka taktyke wypracowal, jak zgral zespol przez ponad rok, itd. Mozna sie spodziewac, ze na EURO2012 w grupie mozemy miec wspominanych Anglikow, Niemcow i np. Chorwatow. Na dzisiaj, to chyba wiadomo jakimi wynikami te mecze by sie zakonczyly. TO jest wstyd, ze selekcjoner Polski mowi, ze moze dostac 5-tke czy 6-stke z taka Hiszpania...Polska, to nie San Marino czy Malta. Gosc nie ma zadnej koncepcji i opowiada takie banialuki, ze glowa mala.