Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37370
Stary 22.12.2010, 16:37
Mario ma dziwną psychike, jak mu szło to szło, jak zaczął popełniać gafy to nie mógł się od tego uwolnić, jak został sprowokowany to pokazał "Fuck`a" kibicom.

Troche racji ma Markus troche Wester. Jak ma dużo do bronienie i wykazania się, jest w ciągłym ruchu to broni dobrze. Wszak inaczej nie wyciągnelibyśmy go z Odry, tam miał słabą drużynę więc sie pokazywał, następnie przy Marcelo i Głowie miał mało okazji, a jak bramkarz nie czuje piłki, to popełni taką głupotę jak np. Mario (Akcji w meczu z Lechią co go uratował słupek nie zapomnę). Co innego jak sie cały czas jest w ruchu, wtedy czuje się gre bardziej się skupia...
Ale nie zapominajmy palca w kierunku kibiców, ktorzy go zdenerwowali. Gdyby taką psychikę miał np. Cristiano Ronaldo to chłop by już w więzieniu siedział.

ostatnie pól roku, walka o kontrakt, jak sobie przypomne rok temu Mauro, to tak samo końcówke miał iście imponującą....ale czy my potrzebujemy piłkarzy którzy dają z siebie maksa dopiero gdy nad nimi widmo końca umowy?

Każdy który jest "ZA" zostaniem Pawełka niech sam w sobie się zastanowi, co czuł/bądź nie ,przy jakichkolwiek wrzutkach, wstrzałach, wbitkach piłki w pole karne przez rywala (wg. mnie w sytuacjach 1-1 Mario spisuje sie bardzo dobrze)
Bo u mnie to zawsze dopiero po złapaniu piłki przez naszego bramkarza było wielkei "uff".
Chcecie Sandomierskiego, dajmy szansę Kurcie!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując