AS82 napisał(a):

|
Oglądałem wczoraj Fakty na TVN i jakoś tego wychwalania rządu Tuska nie widziałem. Główny materiał krytykujący sytuacje na PKP i o dymisji Grabarczyka, potem był materiał który naśmiewał się z "ofensywy ustawodawczej" PO która miała być jesienią i tez raczej dziennikarze stawiali pod murem Tuska ,a nie chwalili go. Media sa podzielone,przy czym nie ma na pewno tak ,że wszystkie wychwalają Tuska ,bo tak sie tlumaczy Kaczynski przegrywajac kilka wyborów pod rzad...
|
trafna uwaga, ale przekonaj do tego resztę "specjalistów" od polityki na tym forum.