Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5590
Stary 22.12.2010, 14:09
Cytat:
6 pkt. z Belgią od której wcześniej zawsze dostawaliśmy w dupe
Zawsze?

http://www.youtube.com/watch?v=9Ww6IcbBru8

Swoją drogą, różnicę między potencjałem reprezentacji za Beenhakkera, a potencjałem reprezentacji za Janasa było widać w meczach z Niemcami w 2006 i 2008.

W 2006 było 93 minuty obrony Częstochowy. Nasi nawet nie podjęli walki tylko uprawiali antyfutbol.

W 2008 z Niemcami podjęliśmy walkę i było widać, że mimo że jesteśmy od nich słabsi, to graliśmy nieźle.

Oba mecze przegrane, ale widać było kolosalną różnicę w grze tych zespołów.
Legionista
Odpowiedz cytując