Cytat:
|
6 pkt. z Belgią od której wcześniej zawsze dostawaliśmy w dupe
|
Zawsze?
http://www.youtube.com/watch?v=9Ww6IcbBru8
Swoją drogą, różnicę między potencjałem reprezentacji za Beenhakkera, a potencjałem reprezentacji za Janasa było widać w meczach z Niemcami w 2006 i 2008.
W 2006 było 93 minuty obrony Częstochowy. Nasi nawet nie podjęli walki tylko uprawiali antyfutbol.
W 2008 z Niemcami podjęliśmy walkę i było widać, że mimo że jesteśmy od nich słabsi, to graliśmy nieźle.
Oba mecze przegrane, ale widać było kolosalną różnicę w grze tych zespołów.