Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37363
Stary 22.12.2010, 13:59
i tak nie macie nic do powiedzenia w tej sprawie, chyba ze chcecie zaszkodzic klubowi, to po jego transferze bedziecie napinac czy to na forum czy na trybunach

Odpowiedz cytując