Nie wiem czego się domagasz? Sondażu, który będzie pokazywał, że PiS ma 52%, czy nie o to chodzi?
Mnie sondaże mało interesują, natomiast prawdziwymi sondażami są wybory i na ich podstawie możemy określić jakie są preferencje ok. 50% Polaków, bo taki odsetek osób zwykle głosuje w wyborach.
Polecam blog Marcina Palade, który jest lepszy od większości sondażowni:
http://www.palade.pl/
Cytat z artykułu z jego strony.
Cytat:
4.Skoro wiemy, że nic nie wiemy?
Moja odpowiedź: Nie traktujmy sondaży zbyt poważnie. Szum wokół nich jest na rękę firmom badawczym i mediom, a prowadzi do dezinformacji społeczeństwa. Komuś na tym zależy, skoro na przestrzeni minionych dwudziestu lat nikt nie podjął się próby uporządkowania tej kwestii. Najdziwiejsze jest jednak to, że ta bierność polityków ma miejsce niezależnie od tego czy zasiadają na prawicy, w centrum czy na lewicy.
|
Jeśli chcesz to zrób nowy temat i zbierz preferencje wyborcze:
Ja w wyborach samorządowych głosuję na swoją partię (lokalną), a w wyborach parlamentarnych na Janusza Piechocińskiego (PSL).