Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Killer
Junior Member
Od: 11.2009
Skąd: wschodnie kresy
Offline
#
19958
22.12.2010, 11:30
Kojarzy ktoś czy zespół 3Y ma jakies sympatie klubowe w Krakowie? tzn czy można ich jednoznacznie identyfikowac z konkretnym klubem?
Killer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Killer
Znajdź inne posty napisane przez Killer