Wojtas napisał(a):

dwa pytania
jak mozesz wysnwac jakiekoowiek wnioski ze Ubiparpi moze byc dobrym transferem skoro sam potem dopisujesz zes go na oczy nie widzial 
i drugie te ze ktos tam sie kims interesuje to moze byc tylko wybujała wyobraznia menagerow pilkarzy i nic pozatym.
do wszystich tego typow newsow proponuje podchodzic z duuuuzym dystansem.
|
dlatego właśnie napisałem może bo go na oczy nie widziałem

czytaj ze zrozumieniem
