Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37358
Stary 22.12.2010, 08:14
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
dwa pytania

jak mozesz wysnwac jakiekoowiek wnioski ze Ubiparpi moze byc dobrym transferem skoro sam potem dopisujesz zes go na oczy nie widzial

i drugie te ze ktos tam sie kims interesuje to moze byc tylko wybujała wyobraznia menagerow pilkarzy i nic pozatym.

do wszystich tego typow newsow proponuje podchodzic z duuuuzym dystansem.
dlatego właśnie napisałem może bo go na oczy nie widziałem czytaj ze zrozumieniem
Odpowiedz cytując