Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 22.12.2010, 03:10
pysio napisał(a):Wyświetl post
do wszystkich lubiących teorie spiskowe, a zwłaszcza tą od dobijaniu Polaków.. czy nie sądzicie, że podczas sekcji zwłok (w których uczestniczyli polscy specjaliści) byłyby widzialne dziury w czaszkach po ewentualnych strzałach?
Hm.
Czy polscy lekarze rzeczywiście byli podczas sekcji zwłok? W rosyjskiej terminologii "sekcja zwłok" zresztą jakoś inaczej się nazywa ... Nie pamiętam. Może i różni się też od naszej"sekcji zwłok" "technicznie", medycznie?
Chyba pod protokołami z "sekcji zwłok" nie ma podpisów polskich lekarzy ...
Ostatnio edytowane przez yarow : 22.12.2010 o godz. 03:42.
Odpowiedz cytując