pysio napisał(a):

|
do wszystkich lubiących teorie spiskowe, a zwłaszcza tą od dobijaniu Polaków.. czy nie sądzicie, że podczas sekcji zwłok (w których uczestniczyli polscy specjaliści) byłyby widzialne dziury w czaszkach po ewentualnych strzałach?
|
Hm.
Czy polscy lekarze rzeczywiście byli podczas sekcji zwłok? W rosyjskiej terminologii "sekcja zwłok" zresztą jakoś inaczej się nazywa ... Nie pamiętam. Może i różni się też od naszej"sekcji zwłok" "technicznie", medycznie?
Chyba pod protokołami z "sekcji zwłok" nie ma podpisów polskich lekarzy ...