@Donson
Nawet nie probuje ;-))... i tak by mnie zlali jako klienta multimo
@Konfliktowy
filtr jest wpiety tak jak nalezy czyli przed samym telefonem
Pogladowo to wyglada tak
edit
tak bezpośrednio
edit2
Konfliktowy... jestes genialny

...naprawde. Dopiero teraz uswiadomilem sobie ze od 6 lat uzywam wpierw neo a potem multimo z źle wpiętym filtrem.
Ale powiem Ci ze parametry w dalszym ciagu sa gorsze niz bez filtra - poprawilo sie do 40db