Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 21.12.2010, 23:58
@Donson
Nawet nie probuje ;-))... i tak by mnie zlali jako klienta multimo

@Konfliktowy
filtr jest wpiety tak jak nalezy czyli przed samym telefonem

Pogladowo to wyglada tak



edit

tak bezpośrednio

edit2

Konfliktowy... jestes genialny ...naprawde. Dopiero teraz uswiadomilem sobie ze od 6 lat uzywam wpierw neo a potem multimo z źle wpiętym filtrem.

Ale powiem Ci ze parametry w dalszym ciagu sa gorsze niz bez filtra - poprawilo sie do 40db
Ostatnio edytowane przez Miro : 22.12.2010 o godz. 00:21.
Odpowiedz cytując