Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 21.12.2010, 23:49
Wpinasz filtr przed modem od tepsy?

EDIT :

Filtr wpięty bezpośrednio do telefonu?

EDIT:

Więc jest źle podpięte. Nie jestem technikiem tepsy ale kiedyś o tym też szukałem. Filtr wpinasz do gniazdka, a do filtra bezpośrednio telefon.

EDIT:

http://www.insdar.pl/neostrada_instalacja.htm

EDIT:

Może powodem takiego tłumienia jest kiepska instalacja? Stare kable,kiepskie skrętki itp.. Możesz spróbować odłączyć też telefony i w tedy sprawdzić. Do tepsy śmiało możesz zadzwonić i powiedzieć, że jesteś zainteresowany ich oferta i prosisz o sprawdzenie jakie łącze może być na Twojej lini.
Ostatnio edytowane przez Konfliktowy : 22.12.2010 o godz. 00:38.
Odpowiedz cytując