Wpinasz filtr przed modem od tepsy?
EDIT :
Filtr wpięty bezpośrednio do telefonu?
EDIT:
Więc jest źle podpięte. Nie jestem technikiem tepsy ale kiedyś o tym też szukałem. Filtr wpinasz do gniazdka, a do filtra bezpośrednio telefon.
EDIT:
http://www.insdar.pl/neostrada_instalacja.htm
EDIT:
Może powodem takiego tłumienia jest kiepska instalacja? Stare kable,kiepskie skrętki itp.. Możesz spróbować odłączyć też telefony i w tedy sprawdzić. Do tepsy śmiało możesz zadzwonić i powiedzieć, że jesteś zainteresowany ich oferta i prosisz o sprawdzenie jakie łącze może być na Twojej lini.