Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#361
Stary 21.12.2010, 23:38
Moze mamy tu na forum pośród Wislackiej Braci jakiegos technika z TEPSY ?

Mam problem z parametrami linii pod ADSL. To znaczy aktualne 2 Mbity smiga bez klopotu ale zamarzylo mi sie troszke wiecej, zaglębilem się w temat i okazalo sie ze wartosci SNR Margin i Line Attenuation na mojej lini szaleją w zależnosci od tego co i jak jest aktualnie podpiete.

1. Przypadek . Podpięty router z modemem adsl i telefony poprzez filtry.


2. Przypadek - Podpiety router z modemem, telefon odlaczony



3. Przypadek - Podpiety router z modemem i telefon ale bez filtra.



Glupieje zwlaszcza przy ostatnich wynikach - przeciesz filtry powinny poprawiac jakość linii a u mnie jest prawie dwukrotne wieksze tlumienie po zalozeniu filtra.

Jest ktos zorientowany w takich tematach?
Odpowiedz cytując