Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 21.12.2010, 23:30
Powiem Wam, że jakbyśmy się w Świecie liczyli to mielibyśmy materiał z dokładnością do pojedynczego papierosa odpalanego na lotnisku w Smoleńsku.
Jankesi mają taką technologię, która praktycznie nadzoruje live cały glob (a ruskich to napewno mają w HD).

Prawda jest taka jak Assange ujawnił - Jankesi z czarnym na czele przehandlowali nas z kacapami, więc dowiemy się jak było naprawdę za jakieś 60 lat.

Z drugiej strony uważam, że nasi rozwalając się tam zrobili Ruskim nie mały kłopot (większy byłby chyba jakby czarny się tam rozwalił).

Jakby nasz szanujący się i taki dumny i postawny kraj - walczący na wielu frontach współczesnych wojen, kupił jeden porządny samolot to jakby się tam rozjebał 767 to moglibyśmy się zastanawiać nad pewnymi faktami.
Ale te Tupolewy to strasznie słabe maszyny są - już nawet AEROFLOT liniowo nimi nie lata!!!!
To że wołga wymyta i błyszcząca nie oznacza, że chodzi jak mercedes.

Jarek nie pozwala zapomnieć - teraz będzie serial "zabili go i uciekł bo go nie przywieźli"
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując