WiślakMyślenice napisał(a):

|
Czyli Lech wział sobie do serca hasło reklamy z orbisu? (O żył i zwycięża?)
|
czy ty przypadkiem nie nasmiewasz się z holokaustu? : (
to byłby już drugi donos dzisiaj. Pierwszy złożył jakiś wrażliwy młody człowiek z myślenic. Dodam, że kibic.