mic napisał(a):

Dziecko, nie masz pojecia o czym piszesz. Przeczytaj jutro to co wytworzyles - bedziesz miec dobra zabawe
Aha, i bucami to rzucaj w swoich kregach
|
dobrze tato..
aha czemu z "bucami" nie jesteś jeszcze u modów?
żeby nie było ot..
Wie ktoś ile jeszcze ma się kurować Boguski? Będzie zdatny do gry w tym sezonie?