Awe napisał(a):

Właśnie miałem o to pytać. A macie kartę czy abonament? Bo ja karte a kumpel który ma abonament dzwonił do mnie i u niego wszystko ok. Podpisywał ktoś kiedyś umowę z Orange przez kuriera ? Bo nie zgadza mi się wszystko co mi obiecali a nie mogę się z nimi skontaktować ...