Wyświetl pojedynczy post
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19945
Stary 21.12.2010, 19:32
Awe napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie
Właśnie miałem o to pytać. A macie kartę czy abonament? Bo ja karte a kumpel który ma abonament dzwonił do mnie i u niego wszystko ok. Podpisywał ktoś kiedyś umowę z Orange przez kuriera ? Bo nie zgadza mi się wszystko co mi obiecali a nie mogę się z nimi skontaktować ...
Odpowiedz cytując