|
Prawda jest taka że nikt nie wie jakie będzie okienko a dowiemy się dopiero w styczniu kto będzie wzmocnieniem kto wyleci dowiemy się z czasem.
a pismaki niech piszą zobaczymy jak na tym my wyjdziemy i oni.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|