Motyl.tsw napisał(a):

|
Serbiq to tylko zaslona dymna bo tak naprawde potrzebny nam Polak
|
a po co Ci Polak?
myślę że ten Vojo Ubiparip może być dobrym transferme, chociaż go na oczy nie widziałem. Fakt że interesuje się nim Partizan, oznacza że taki słaby to on napewno nie jest
