Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37345
Stary 21.12.2010, 19:04
Motyl.tsw napisał(a):Wyświetl post
Serbiq to tylko zaslona dymna bo tak naprawde potrzebny nam Polak
a po co Ci Polak?
myślę że ten Vojo Ubiparip może być dobrym transferme, chociaż go na oczy nie widziałem. Fakt że interesuje się nim Partizan, oznacza że taki słaby to on napewno nie jest
Odpowiedz cytując