Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8442
Stary 21.12.2010, 17:39
po co nowego bramkarza? sprzedac Jovanica i przedluzyc kontrakt z Pawelkiem ktory powinnien rywalizowac z Kurto o miejsce w bramce.

nie rozumiem co wszyscy widzicie w Sandomierskim. wydaje mi sie ze widzieliscie go tylko w akcji jak gral przeciwko Wisle. slaby na pewno nie jest, ale moim zdaniem tez nie jest lepszy od Pawelka czy Kurto.

pamietacie jak chcieliscie zeby Adam Stachowiak przyszedl by do Wisly? widzieliscie jego wystepy w Gorniku Zabrze? katastrofalnie bronil...
Odpowiedz cytując