|
po co nowego bramkarza? sprzedac Jovanica i przedluzyc kontrakt z Pawelkiem ktory powinnien rywalizowac z Kurto o miejsce w bramce.
nie rozumiem co wszyscy widzicie w Sandomierskim. wydaje mi sie ze widzieliscie go tylko w akcji jak gral przeciwko Wisle. slaby na pewno nie jest, ale moim zdaniem tez nie jest lepszy od Pawelka czy Kurto.
pamietacie jak chcieliscie zeby Adam Stachowiak przyszedl by do Wisly? widzieliscie jego wystepy w Gorniku Zabrze? katastrofalnie bronil...
|