Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 21.12.2010, 16:19
wlasciciel klubu ma prawo do swojego logo, kibice maja prawo do tego zeby logo bylo tradycyjne. dla mnie ekstra rozwiazaniem byla po prostu biala gwiazda bez logo na piersi jak bylo 100lecie. rozumiem ze kompromisem byloby tez umieszczenie jednego i drugiego. nie mozemy narzekac bo faktycznie nie dane nam bylo przezyc tego co np miala Legia Dewoo, nie zmieniono sameho logo tylko wpleciono w wieksza czesc tak by bylo odroznienie TS od SA.
powrot bialej gwiazdy na piersi popieram jak najbardziej ale nie przesadzajamy ze musimy zmusic pana Cupiala żeby zmienił logo bo jak nie to kibice sie obraza
Odpowiedz cytując