Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16755
Stary 21.12.2010, 14:12
PAC napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za odpowiedź, czyli strefy dla kibiców będą częścią sportową, nie komercyjną?
Tak, dokładnie. Co więcej, catering dla kibiców, czyli kioski gastronomiczne których u nas na 3 trybunach nie wybudowano, to też część sportowa, coś co musi być gotowe i działać na każdym meczu. Dlatego też co mądrzejsi inwestorzy (NCS na Stadionie Narodowym, Miasto Warszawa na Stadionie Legii, BIEG2012 na PGE Arena, Wroc2012 na stadionie Miejskim we Wrocławiu) budują i wyposażają kioski za własną kasę, a podczas meczów posiłki przygotowywać będzie operator cateringowy. Na R22 i w Poznaniu nie zdecydowano się na wybudowanie kiosków gastronomicznych, licząc na to, że operatorzy obiektów zrobią to za własne pieniądze, a jak to wygląda w praktyce, to wszyscy widzimy. W Poznaniu są "stanowiska" gastronomiczne jak na jakimś tanim festiwalu w małej wsi, u nas wyglądają one jak sklepiki szkolne.
Odpowiedz cytując