Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
19939
21.12.2010, 12:49
michu-k
napisał(a):
Bo masz obcojęzyczną przeglądarkę lub system operacyjny, który nie obsługuje i nie rozpoznaje polskich wyrazów.
Opera polska, system rownież.
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW