Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 21.12.2010, 09:53
Grosicki znowu odchodzi z Jagiellonii, tym razem do Osmanów. Ale, jak wiadomo, Turcy kupują każdego drogo, by potem się okazało że nie kupili nikogo, więc na miejscu Pszczółek paznokci bym nie obgryzał z nerwów, że tracą skrzydłowego reprezentacji

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Jag...222,1,718.html
Legionista
Odpowiedz cytując