Grosicki znowu odchodzi z Jagiellonii, tym razem do Osmanów. Ale, jak wiadomo, Turcy kupują każdego drogo, by potem się okazało że nie kupili nikogo, więc na miejscu Pszczółek paznokci bym nie obgryzał z nerwów, że tracą skrzydłowego reprezentacji
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Jag...222,1,718.html