Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16745
Stary 21.12.2010, 09:30
Spokojnie, nic nie zrobią dopóki nie wybiorą operatora, a tego wybiorą dopiero po zakończeniu budowy obiektu. Każdy trzeźwo myślący operator (a, będzie to Wisła), nie weźmie stadionu, który nie wiadomo kiedy zostanie ukończony. Będziemy się tym martwić nie wcześniej, niż po zakończeniu sezonu.
Odpowiedz cytując