Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37338
Stary 21.12.2010, 08:34
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
Koledzy macie coś racji ale nie do końca.Większość zespołów stawia po za technikom na wzrost siłę i szybkość zawodników.Jeżeli Wisła chce podjąć walkę z europejskimi zespołami nie może stawiać na zawodników z metra ciętych.Średniaki europejskie często stawiają na stałe fragmenty gry bo to przynosi na najłatwiejszy dostęp do bramki a potem obijanie zawodników przeciwnych
P.S
nie mam nic do zawodników niskich
P.S
kto chciał by się zderzyć z Sobolewskim ,Chavezem,Choto,Chinyama ...
Bzdura. Co ma wzrost do gry? Przecież można tak poustawiac zespół i system gry aby wykorzystac wszelkie dostepne atuty zawodników. Czy zawodnik niski = słaby fizycznie? Czy zawodnik niski = zawodnik wolny? Mało przykładów?
To system gry dobiera się do zawodników a nie odwrotnie.
Odpowiedz cytując