Maaskant malo mowi o nowych celach transferowych a jak beda to zacznie se "budowa" druzyny.
Potem mowi ze okres przygotowawczy bedzie kluczowy w kontekscie Mistrzostwa wiec jak juz kogos sprowadzac to szybko ,zeby jechal na chociaz jeden obóz.
Ogolnie widac ze gosc ma pomysl i plan i odpukac zeby go w tej rudzie wprowadził w czyn
