Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4849
Stary 21.12.2010, 00:15
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się kopanie w Portugalii, Setubal-Sporting, w ataku Vitorii Setubal gra nijaki Pitbull, czy kiedyś nie interesowaliśmy się tym geniuszem piłki?
Bo jeśli to on, to jak w przypadku Moretto i wielu wielu innych Beto podobnych,wychodzi na to,że kiepsko u nas z rozpoznaniem potencjalu kopaczy. Znaczy było,mam nadzieje. Pitbull kopał już u Arabów, teraz gra w słabiutkim Setubal, gdzie przyszedł za darmo z zaściankowego Maritimo. Strach. Nie dziw,że skoro interesowaliśmy się takimi geniuszami to w rezultacie trafiali do nas Beto,Christov,Vidlicka.


Jaka siatka scoutów takie transfery ,odpukac niedoszłe.Z pozdrowieniami dla Zdzicha zapewne.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując