Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8774
Stary 21.12.2010, 00:13
Pawelek to solidny bramkarz z tendencją do wypuszczania zadko aler jednak takich baboli ze sie je pamieta jeszcze potem dlugo.
I to jest jego pech ,bo umiejtonosci to on ma co pokazywal chocby w Odrze a u nas przeciez nie raz tak samo.

Tylo te frajerskie bramki tak rzutują na jego osobe.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując