|
Pawelek to solidny bramkarz z tendencją do wypuszczania zadko aler jednak takich baboli ze sie je pamieta jeszcze potem dlugo.
I to jest jego pech ,bo umiejtonosci to on ma co pokazywal chocby w Odrze a u nas przeciez nie raz tak samo.
Tylo te frajerskie bramki tak rzutują na jego osobe.
|