|
czy ja wiem czy taka przeróbka. gdyby faktycznie miał być to fotomontaż, to już dawno jego autor siedziałby w jakimś tajnym więzieniu, a takk.... cisza....
Powód: aha już wszystko jasne.. krzyżyk na drogę dla autora :)
Ostatnio edytowane przez pysio : 20.12.2010 o godz. 23:00.
|