Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11123
Stary 20.12.2010, 22:59
czy ja wiem czy taka przeróbka. gdyby faktycznie miał być to fotomontaż, to już dawno jego autor siedziałby w jakimś tajnym więzieniu, a takk.... cisza....
Powód: aha już wszystko jasne.. krzyżyk na drogę dla autora :)
Ostatnio edytowane przez pysio : 20.12.2010 o godz. 23:00.