orzeu napisał(a):

Właściwie, ująłeś wg mnie sedno sprawy.
Dodam jeszcze od siebie, ze mam wrażenie, iż niektóre osoby w ogóle nie czytają treści artykułów, do których prowadzą linki zamieszczane przez inne osoby (bo '"po co"?) tylko "mantrują".
Trudno jest w takie sytuacji prowadzić merytoryczny dialog.