Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 20.12.2010, 22:21
mały przerywnik w dyskusji:

http://www.youtube.com/watch?v=D3bHu...eature=related

...
Powód: mam nadzieję, że nie dostanę bana :)
Ostatnio edytowane przez pysio : 20.12.2010 o godz. 22:21.
Odpowiedz cytując