Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4847
Stary 20.12.2010, 20:48
Zaczyna się kopanie w Portugalii, Setubal-Sporting, w ataku Vitorii Setubal gra nijaki Pitbull, czy kiedyś nie interesowaliśmy się tym geniuszem piłki?
Bo jeśli to on, to jak w przypadku Moretto i wielu wielu innych Beto podobnych,wychodzi na to,że kiepsko u nas z rozpoznaniem potencjalu kopaczy. Znaczy było,mam nadzieje. Pitbull kopał już u Arabów, teraz gra w słabiutkim Setubal, gdzie przyszedł za darmo z zaściankowego Maritimo. Strach. Nie dziw,że skoro interesowaliśmy się takimi geniuszami to w rezultacie trafiali do nas Beto,Christov,Vidlicka.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 20.12.2010 o godz. 21:12.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując