orzeu napisał(a):

|
Do szlaq, zanim sie udlawisz smiechem to sprawdz dokladnie przyczyny ekshumacji. Moze podpowiem, cialo nie bylo w calosci i chodzi o noge. Drugi powod to zbadanie bezposredniej przyczyny smierci. No ale ty wiesz lepiej ze chodzi o ponowna identyfikacje zatem smiej sie. Ciekawe czy zdajesz sobie sprawe ze smiejesz sie z siebie samego.
|
Nie wiem jak można być tak naiwnym,żeby wierzyć w słowa Kaczyńskiego i sądzić ,że nie są one umotywowane politycznie. Ty myslisz ,że tu jest coś rzeczywiście do wyjaśnienia,przecież pół roku temu było tyle kontrowersji i podziałów w kwestii pochówku na Wawelu ,teraz będzie o ekshumacji.Media będa tym zajete i w koło macieju to samo . Politycy wytyczają miejsca sporów ,po to ,żeby ludzie zajmowali w danej sprawie jakies stanowisko ,szkoda ,że w tym kraju miejsca sporu są tak kuriozalne np. Obroncy Krzyza vs nie-Obroncy krzyza,czy zwolennicy ekshumacji vs przeciwnicy - kabaret !
Kaczynski gra ta katastrofa politycznie od momentu jak nie przyjał kondolencji od Putina kilka godzin po tragedii,potem byl "list do Moskali" (zmiana wizerunku na rzecz kampanii),po kampanii nagły zwrot i obwinianie Rzadu w sposob coraz bardziej śmialy i moim zdaniem ohydny za te katastrofe ,łacznie ze wszystkimi absurdami do dzis z ekshumacja zwlok z Wawelu - ciekawe czy wystarczy tematu do przyszlorocznych wyborow.