Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8771
Stary 20.12.2010, 20:27
WisłaPANY! napisał(a):Wyświetl post
Wg. portali internetowych Pawełek jest "coraz bliżej pozostania w Wiśle". No ale nowej umowy w dalszym ciągu nie podpisano.
Podobno zainteresowana sprowadzeniem Mariusza jest Hertha Berlin..
A co to takiego Hertha?Jak dla mnie to klub, w który ładuje sie kupę kasy a efekty średnie. Mariusz idealnie wpisuje się w filozofię takiego klubu. Tak w ogóle, dobry menago to i takiego Kieszka do Porto wciśnie,a co dopiero Pawełek i słabiutka Hertha?

Mariusz zagrał ok w tej rundzie, ale nie może to być jedyna miara wg której podejmuje się decyzję o jego podpisaniu. Pamiętajmy o babolachPoza tym nie może być tak,że jesteśmy zakładnikami jednej opcji. Albo Mariusz albo nikt,znaczy Milan.
Sympatycznie by to nie wyglądało.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując