WisłaPANY! napisał(a):

Wg. portali internetowych Pawełek jest "coraz bliżej pozostania w Wiśle". No ale nowej umowy w dalszym ciągu nie podpisano.
Podobno zainteresowana sprowadzeniem Mariusza jest Hertha Berlin..
|
A co to takiego Hertha?Jak dla mnie to klub, w który ładuje sie kupę kasy a efekty średnie. Mariusz idealnie wpisuje się w filozofię takiego klubu. Tak w ogóle, dobry menago to i takiego Kieszka do Porto wciśnie,a co dopiero Pawełek i słabiutka Hertha?
Mariusz zagrał ok w tej rundzie, ale nie może to być jedyna miara wg której podejmuje się decyzję o jego podpisaniu. Pamiętajmy o babolach

Poza tym nie może być tak,że jesteśmy zakładnikami jednej opcji. Albo Mariusz albo nikt,znaczy Milan.
Sympatycznie by to nie wyglądało.