Ja tam nawet lubię Milana- przesympatyczny chłopak z niego. Co do umiejętności czysto bramkarskich to nie mogę się wypowiadać, bo tak na prawdę nie pokazał nam jeszcze( mam nadzieję) tego co potrafi.
Ps. Mały coraz bardziej mnie ostatnio zaskakuje ! ( pozytywnie)

" Cieszę się, że grałem dla Wisły do samego końca na całego. Przypłaciłem to zdrowiem, ale niczego nie żałuję."- Marcin Baszczyński.
"Mówiłem sobie "nie będziesz Arek ryczał", ale jest mi naprawdę ciężko. Spędziłem tutaj najwspanialsze chwile mojego życia i zawsze byłem dumny, że gram w Wiśle." - Arek Głowacki.
"Baszczu" & "Głowa" - szacunek na zawsze !
TYLKO WISŁA !