Wyświetl pojedynczy post
WisłaPANY!
Junior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8770
Stary 20.12.2010, 19:11
Ja tam nawet lubię Milana- przesympatyczny chłopak z niego. Co do umiejętności czysto bramkarskich to nie mogę się wypowiadać, bo tak na prawdę nie pokazał nam jeszcze( mam nadzieję) tego co potrafi.


Ps. Mały coraz bardziej mnie ostatnio zaskakuje ! ( pozytywnie)
" Cieszę się, że grałem dla Wisły do samego końca na całego. Przypłaciłem to zdrowiem, ale niczego nie żałuję."- Marcin Baszczyński.

"Mówiłem sobie "nie będziesz Arek ryczał", ale jest mi naprawdę ciężko. Spędziłem tutaj najwspanialsze chwile mojego życia i zawsze byłem dumny, że gram w Wiśle." - Arek Głowacki.

"Baszczu" & "Głowa" - szacunek na zawsze !

TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując