Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
128
20.12.2010, 18:46
AYALA
napisał(a):
Rzeczywiście że jak bokiem uderzy samolot o ziemie to skutki są opłakane, tak jak na tym filmie
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...t=20&width=120
z małą różnicą, że ten samolot to samolot wypakowany towarami (dużo cięższy), a Tupolew był samolotem wojskowym, który był tak skonstruowany, aby wytrzymać takie zderzenie z ziemią.
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio