Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8769
Stary 20.12.2010, 18:37
Motyl.tsw napisał(a):Wyświetl post
ale za to dobrze na zdjeciach wychodzi na siedzaco.
haha xd
Mam nadzieję, że Pawełek zostanie u nas. Skoro pokazał, że umie dobrze bronić może nadal będzie grać takim samym poziomie (mniej więcej i oczywiście w barwach Wisły)
Odpowiedz cytując