Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie
Offline
#
8769
20.12.2010, 18:37
Motyl.tsw
napisał(a):
ale za to dobrze na zdjeciach wychodzi na siedzaco.
haha xd
Mam nadzieję, że Pawełek zostanie u nas. Skoro pokazał, że umie dobrze bronić może nadal będzie grać takim samym poziomie (mniej więcej i oczywiście w barwach Wisły)
mikel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikel
Znajdź inne posty napisane przez mikel