Wyświetl pojedynczy post
Motyl.tsw
Banita
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8768
Stary 20.12.2010, 18:14
WisłaPANY! napisał(a):Wyświetl post
Wg. portali internetowych Pawełek jest "coraz bliżej pozostania w Wiśle". No ale nowej umowy w dalszym ciągu nie podpisano.
Podobno zainteresowana sprowadzeniem Mariusza jest Hertha Berlin..
Watpie, ze odejdzie. Klub ma dosc serialu o bramkarzach w Wisle. Wyszukali sie dwa lata i przywiezli Jovanica ktory boi sie pilki - ale za to dobrze na zdjeciach wychodzi na siedzaco.
Odpowiedz cytując