WisłaPANY! napisał(a):

Wg. portali internetowych Pawełek jest "coraz bliżej pozostania w Wiśle". No ale nowej umowy w dalszym ciągu nie podpisano.
Podobno zainteresowana sprowadzeniem Mariusza jest Hertha Berlin..
|
Watpie, ze odejdzie. Klub ma dosc serialu o bramkarzach w Wisle. Wyszukali sie dwa lata i przywiezli Jovanica ktory boi sie pilki - ale za to dobrze na zdjeciach wychodzi na siedzaco.