Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37337
Stary 20.12.2010, 16:44
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Co do stoperów to też bym nie był taki zawsze pewny, ot choćby Puyol czy Ricardo Carvalho to też nie mają wzrostu naszego trenera, więc to nie zawsze ma znaczenie.

Co do polityki transferowej naszego klubu, ciężko teraz cokolwiek oceniać - Boukhari i Branco to byli goście z łapanki, więc ciężko było się spodziewać dobrych, perspektywicznych i długo analizowanych zawodników. Nie mają kontraktów na 5 lat jak co niektórzy gwiazdorzy, więc łatwo będzie się ich w razie czego pozbyć - choć sam nie skreślałbym ich po tylko tej rundzie.
Koledzy macie coś racji ale nie do końca.Większość zespołów stawia po za technikom na wzrost siłę i szybkość zawodników.Jeżeli Wisła chce podjąć walkę z europejskimi zespołami nie może stawiać na zawodników z metra ciętych.Średniaki europejskie często stawiają na stałe fragmenty gry bo to przynosi na najłatwiejszy dostęp do bramki a potem obijanie zawodników przeciwnych
P.S
nie mam nic do zawodników niskich
P.S
kto chciał by się zderzyć z Sobolewskim ,Chavezem,Choto,Chinyama ...

Odpowiedz cytując