Wyświetl pojedynczy post
WisłaPANY!
Junior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8764
Stary 20.12.2010, 16:03
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś pół roku temu by mi powiedział że Pawełek będzie najlepszym bramkarzem rundy jesiennej, to bym mu kazał zamknąć się w miękich ścianach
szczerze? ja też
chyba nikt się nie spodziewał tego po Mariuszu.. oby tylko w rundzie wiosennej ( o ile u nas zostanie) bronił równie dobrze !


Maciej Żurawski: Wisła powinna być lepszym zespołem


http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
" Cieszę się, że grałem dla Wisły do samego końca na całego. Przypłaciłem to zdrowiem, ale niczego nie żałuję."- Marcin Baszczyński.

"Mówiłem sobie "nie będziesz Arek ryczał", ale jest mi naprawdę ciężko. Spędziłem tutaj najwspanialsze chwile mojego życia i zawsze byłem dumny, że gram w Wiśle." - Arek Głowacki.

"Baszczu" & "Głowa" - szacunek na zawsze !

TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując