Mixu napisał(a):

Jeśli ktoś pół roku temu by mi powiedział że Pawełek będzie najlepszym bramkarzem rundy jesiennej, to bym mu kazał zamknąć się w miękich ścianach
|
szczerze? ja też
chyba nikt się nie spodziewał tego po Mariuszu.. oby tylko w rundzie wiosennej ( o ile u nas zostanie) bronił równie dobrze !
Maciej Żurawski: Wisła powinna być lepszym zespołem
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
" Cieszę się, że grałem dla Wisły do samego końca na całego. Przypłaciłem to zdrowiem, ale niczego nie żałuję."- Marcin Baszczyński.
"Mówiłem sobie "nie będziesz Arek ryczał", ale jest mi naprawdę ciężko. Spędziłem tutaj najwspanialsze chwile mojego życia i zawsze byłem dumny, że gram w Wiśle." - Arek Głowacki.
"Baszczu" & "Głowa" - szacunek na zawsze !
TYLKO WISŁA !