siemka Wit.Ek szacunek dla ciebie za to co robisz pierwsza analize przeczytalem jak w UK byłem 2 miesiace temu szczerze to mnie to wciaga i codziennie zagladam na forum .... ale sledze te pkt co chwile

od przyszlego roku z 24 miejsca startujemy jesli wygramy chociaz jeden mecz z 23 bedziemy jest duza szansa doskoczenia !!! i oby w przyszlym roku mielsimy 2 druzyny w grupie niech cos zaczynaja grac chlopaki !!!! pozdro