Wyświetl pojedynczy post
Dr2pac
Junior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.12.2010, 15:15
siemka Wit.Ek szacunek dla ciebie za to co robisz pierwsza analize przeczytalem jak w UK byłem 2 miesiace temu szczerze to mnie to wciaga i codziennie zagladam na forum .... ale sledze te pkt co chwile
od przyszlego roku z 24 miejsca startujemy jesli wygramy chociaz jeden mecz z 23 bedziemy jest duza szansa doskoczenia !!! i oby w przyszlym roku mielsimy 2 druzyny w grupie niech cos zaczynaja grac chlopaki !!!! pozdro