Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3392
Stary 20.12.2010, 12:17
Mam bardzo podobne wrażenie co Drozd. Cieszy mnie że piłkarze piłkarze mocniej pracują w trakcie sezonu, co pozwoli na dłużej utrzymać formę i być może łatwiej będzie po długiej przerwie ją odbudować.
Druga sprawa licze, że przygotowania będa prowadzone po holendersku czyli dużo biegania, ale z pilką. Tak by piłkarze nie wyglądali po powrocie jakby 1szy raz mieli piłkę przy nodze. Chyba pamiętacie co było po ostatnim obozie zimowym ze Skorżą. Piłka im się odbijała od kulasów i ogólnie grali jakby mieli buty z betonu.
..
Odpowiedz cytując