Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37331
Stary 20.12.2010, 11:39
Skorża się usrał z tym wysokim napastnikiem bo zafascynował się książka swojego idola - Beniteza.. Wiśle jest potrzebny przede wszystkim skuteczny napastnik! Nie ważne czy będzie wysoki, czy niski. Ważne, żeby strzelał sporo bramek i miał mu kto dograć piłkę.
Odpowiedz cytując