Temat
:
Kiedy spadnie śnieg? Czyli z serii- wyciągnąć narty z piwnicy
Wyświetl pojedynczy post
Pneumatyka
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
274
20.12.2010, 11:06
Również byłam wczoraj w Białce. Szusowanie na 102 było
Kocham zimę !
Pneumatyka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pneumatyka
Odwiedź stronę domową użytkownika Pneumatyka!
Znajdź inne posty napisane przez Pneumatyka