Mam do sprzedania telefon Sony Ericsson ELM.
Telefon nówka "niesmigany" - wziety do abonamentu w Orange - miał być dla zony na prezent pod choinke ale jak to stwierdziła jest dla niej za ciemny ;-)) - poprzednio miala zielonego t650i

.
Link do opis w telepolis
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1671
Link do testu telefonu
http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=364&str=0
a tak wygląda
Jak ktos jest zainteresowany pisac na priv
Pierwotnie chciałem za niego jakies 450 PLN ale za 420 moge puscić.
link do aukcji na allegro
http://allegro.pl/nowy-se-elm-j10i2-...379572005.html