Wyświetl pojedynczy post
Miro
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk i okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3114
Stary 20.12.2010, 10:11
Mam do sprzedania telefon Sony Ericsson ELM.
Telefon nówka "niesmigany" - wziety do abonamentu w Orange - miał być dla zony na prezent pod choinke ale jak to stwierdziła jest dla niej za ciemny ;-)) - poprzednio miala zielonego t650i .

Link do opis w telepolis http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1671

Link do testu telefonu http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=364&str=0

a tak wygląda



Jak ktos jest zainteresowany pisac na priv

Pierwotnie chciałem za niego jakies 450 PLN ale za 420 moge puscić.

link do aukcji na allegro http://allegro.pl/nowy-se-elm-j10i2-...379572005.html
Powód: dodany link
Ostatnio edytowane przez Miro : 21.12.2010 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując