Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
4843
20.12.2010, 10:11
Weterani, którym wciąż chce się grać
http://sport.onet.pl/tylko-w-onet-pl...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 20.12.2010 o godz. 10:19.
JESTEŚMY
DUMĄ
TEGO
MIASTA
!!
A
W
NASZYCH
SERCACH
BIAŁA
GWIAZDA
!!
Krzyma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzyma
Znajdź inne posty napisane przez Krzyma