Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 20.12.2010, 09:47
Oferta faktycznie ciekawa - nie byłem tam nigdy w Sylwestra ale zastanawia mnie ile osób oni chcą tam zmieścić.

W jednej części knajpy zmieści się może maks 30-40 żeby dało się w miarę poruszać, druga część jest ogrzewana wyłącznie grzejnikiem więc temperatura plus 5 stopni max
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując