Oferta faktycznie ciekawa - nie byłem tam nigdy w Sylwestra ale zastanawia mnie ile osób oni chcą tam zmieścić.
W jednej części knajpy zmieści się może maks 30-40 żeby dało się w miarę poruszać, druga część jest ogrzewana wyłącznie grzejnikiem więc temperatura plus 5 stopni max
