Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4838
Stary 20.12.2010, 09:36
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
miejmy nadzieję, że opchną go gdzieś do jakiegoś dobrego klubu i że kasa za transfer wpłynie na nasze konto
A ta kasa to serio i pewniak, czy bonus "z haczykami" jak legendarny mecz z Borussią ?

Poważnie pytam
Odpowiedz cytując